FOR ENGLISH
BASKANLIK Özelleştirme Portföyü Sosyal Destek Özelleştirme Programı Özelleştirme Uygulamaları Duyuru Yayınlar E-Posta Linkler Menu

 

 

 
 

T.C.
BAŞBAKANLIK
ÖZELLEŞTİRME İDARESİ BAŞKANLIĞI

 

 

BASIN AÇIKLAMASI

 

Maliye Hazinesi adına kayıtlı;

 

-Şanlıurfa İli, Merkez İlçesi, Karaköprü Beldesi, 4174 ada, 2 no.lu parselde bulunan 1.136,87 m2 yüzölçümlü arsanın (Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4174 Ada, 2 Parsel No’lu Taşınmaz),

 

-Şanlıurfa İli, Merkez İlçesi, Karaköprü Beldesi, 4174 ada, 3 no.lu parselde bulunan 1.137,96 m2 yüzölçümlü arsanın (Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4174 Ada, 3 Parsel No’lu Taşınmaz),

 

-Şanlıurfa İli, Merkez İlçesi, Karaköprü Beldesi, 4174 ada, 4 no.lu parselde bulunan 1.130,76 m2 yüzölçümlü arsanın (Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4174 Ada, 4 Parsel No’lu Taşınmaz),

 

-Şanlıurfa İli, Merkez İlçesi, Karaköprü Beldesi, 4175 ada, 5 no.lu parselde bulunan 1.287,34 m2 yüzölçümlü arsanın (Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4175 Ada, 5 Parsel No’lu Taşınmaz)

 

özelleştirme ihalelerine katılmak üzere, 06.02.2012 tarih, saat 16.00’a kadar bu ihalelere ilişkin alınan teklif sahiplerinin listesi ekte belirtilmiştir.

 

 

Mülkiyeti Maliye Hazinesi Adına Kayıtlı; Şanlıurfa İli, Merkez İlçesi, Karaköprü Beldesi, 4174 Ada, 2 - 3 Ve 4 Parsel No’lu Taşınmazlar İle 4175 Ada, 5 Parsel No’lu Taşınmaza İlişkin Teklif Sahipleri Listesi

 

  • Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4174 Ada, 2 Parsel No’lu Taşınmaz

1) İbrahim KUBAT

2) Hacım GÖKTAŞ

3) Ömer USUK

4) Koçteks Yapı Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

5) Nizam YUSUOĞLU-Uca Yapı İnşaat Mühendislik Turizm Madencilik Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited

    Şirketi Ortak Girişimi

6) Sedat ÖZKAYA

7) İbrahim Halil GÜLEL

8) Mehmet Ali ATLIHAN

9) Emin YETİM

10) Abdurrahman ÖNEN-ÖNEN İNŞAAT

11) Bahri ERBİL

12) Mehmet Güli GÜLEL

13) Korteks Temizlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

14) Gürkan Taahhüt Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

15) Mehmet MUTLU

16) Baran Mühendislik İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi

17) Okay Metal Petrol Ürünleri Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

18) Kaplan Elektrik Cemal CASUK

19) Birha İnşaat Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

20) Eyyüpoğlu Mühendislik Elektrik Enejisi Toptan Satış Limited Şirketi

21) Yüksel Plan Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

22) Tamkoç İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

23) Bey Yağ Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

24) Ağaoğlu Temizlik Taşıma İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

25) İmaj Yapı Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

26) Enver GÜLEL

27) Teknik Patlayıcı Madde İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

28) Ravza Tarımsal Ve Hayvansal Gıda Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 

  • Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4174 Ada, 3 Parsel No’lu Taşınmaz

 

1) İbrahim KUBAT

2) Sait GÖKTAŞ

3) Ömer USUK

4) Koçteks Yapı Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

5) Nizam YUSUOĞLU-Uca Yapı İnşaat Mühendislik Turizm Madencilik Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited

    Şirketi Ortak Girişimi

6) Sedat ÖZKAYA

7) İbrahim Halil GÜLEL

8) Mehmet Ali ATLIHAN

9) Emin YETİM

10) Abdurrahman ÖNEN-ÖNEN İNŞAAT

11) Ahmet SÜRÜCÜ

12) Sefer KUŞAR

13) Korteks Temizlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

14) Gürkan Taahhüt Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

15) Mehmet MUTLU

16) Baran Mühendislik İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi

17) Okay Metal Petrol Ürünleri Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

18) İsa DEMİR

19) Şelli Makina İnşaat Gıda Turizm Elektrik Elektronik Nakliyat Sondaj Petrol Ve Petrol Ürünleri

      Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

20) Eyyüpoğlu Mühendislik Elektrik Enejisi Toptan Satış Limited Şirketi

21) Yüksel Plan Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

22) Tamkoç İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

23) Bey Yağ Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

24) İmaj Yapı Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

25) Enver GÜLEL

26) Teknik Patlayıcı Madde İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

27) Ercan TOPAL

28) Ravza Tarımsal Ve Hayvansal Gıda Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 

  • Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4174 Ada, 4 Parsel No’lu Taşınmaz

1) İbrahim KUBAT

2) Emine AVDAN

3) Ömer USUK

4) Koçteks Yapı Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

5) Nizam YUSUOĞLU-Uca Yapı İnşaat Mühendislik Turizm Madencilik Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited

    Şirketi Ortak Girişimi

6) Sedat ÖZKAYA

7) Asilyurt İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

8) İbrahim Halil GÜLEL

9) Mehmet Ali ATLIHAN

10) Emin YETİM

11) Abdurrahman ÖNEN-ÖNEN İNŞAAT

12) Mehmet Güli GÜLEL

13) Korteks Temizlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

14) Gürkan Taahhüt Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

15) Mehmet MUTLU

16) Baran Mühendislik İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi

17) Okay Metal Petrol Ürünleri Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

18) Şelli Makina İnşaat Gıda Turizm Elektrik Elektronik Nakliyat Sondaj Petrol Ve Petrol Ürünleri

      Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

19) Eyyüpoğlu Mühendislik Elektrik Enejisi Toptan Satış Limited Şirketi

20) Yüksel Plan Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

21) Tamkoç İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

22) Bey Yağ Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

23) İmaj Yapı Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

24) Enver GÜLEL

25) Teknik Patlayıcı Madde İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

26) Ravza Tarımsal Ve Hayvansal Gıda Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 

  • Şanlıurfa/Merkez Karaköprü Beldesi, 4175 Ada 5 Parsel No’lu Taşınmaz

1) İbrahim KUBAT

2) Emine AVDAN

3) Mehmet Şah TOPCUOĞLU

4) Ömer USUK

5) Koçteks Yapı Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

6) Nizam YUSUOĞLU-Uca Yapı İnşaat Mühendislik Turizm Madencilik Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited

    Şirketi Ortak Girişimi

7) Sedat ÖZKAYA

8) İbrahim Halil GÜLEL

9) Mehmet Ali ATLIHAN

10) Emin YETİM

11) Doğan YILDIZ

12) Ali ŞİMŞEK

13) Abdurrahman ÖNEN-ÖNEN İNŞAAT

14) Ahmet SÜRÜCÜ

15) Korteks Temizlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

16) Gürkan Taahhüt Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

17) Mehmet MUTLU

18) Baran Mühendislik İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi

19) Okay Metal Petrol Ürünleri Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

20) İsa DEMİR

21) Kaplan Elektrik Cemal CASUK

22) Birha İnşaat Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

23) Eyyüpoğlu Mühendislik Elektrik Enejisi Toptan Satış Limited Şirketi

24) Yüksel Plan Proje İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

25) Tamkoç İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

26) Bey Yağ Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

27) Ağaoğlu Temizlik Taşıma İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

28) İmaj Yapı Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

29) Enver GÜLEL

30) Hasan Gülel İnşaat Temizlik Otomotiv Tekstil Plastik Boru Sanayi Ticaret Limited Şirketi

31) Ercan TOPAL

32) Ravza Tarımsal Ve Hayvansal Gıda Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

 

09 Şubat 2012

 

 

Ziya Gökalp Cad. No:80  06600 Kurtuluş/ANKARA

Tel:585 80 00 Faks:432 33 07

www.oib.gov.tr

ÖZELLEŞTİRME

2012

 

 
 

 

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 2012